смарт-карт рішення під ключ
UA

Новини

Компанія "Пластик Карта" взяла участь у банківській виставці Technobank 2017 Belgrade

04 квітня 2017 До списку

З 29 по 30 березня 2017 року компанія "Пластик Карта" взяла участь у банківській виставці Technobank 2017, яка проходила в Сербії (Белград), спільно зі своїм сербським партнером - компанією Energodata.

Представники компанії "Пластик Карта" провели низку ділових зустрічей з сербськими банками, представленими в Балканському регіоні, а також познайомилися з місцевим державним персобюро, що відповідає за впровадження нових продуктів у банківській сфері. На наступному етапі заплановано проведення ряду зустрічей і переговорів для просування продуктів компанії "Пластик Карта" в балканських країнах.

Як зазначив заступник комерційного директора Дмитро Назаренко, "Пластик Карта" прийняла нову стратегію з розвитку та підкорення нових ринків збуту. А експорт - це основний секрет успіху в бізнесі! Без нього немає розвитку великому підприємству. Амбітні плани нашого керівництва, а також здатність швидко переорієнтуватися на більш високі стандарти, забезпечує вихід наших продуктів і послуг на перспективні ринки".

При цьому участь у виставці "Technobank 2017" для підприємства "Пластик Карта" стало не просто демонстрацією нових зразків карт. Виставка стала також чудовою можливістю зустрітися і потиснути руку нашим колегам та партнерам з банківської галузі, завести нові контакти і знайомства з держпідприємствами й компаніями, що працюють у сфері банківських рішень і технологій.