смарт-карт рішення під ключ
UA

Новини

"Пластик Карта" отримала сертифікат відповідності системи менеджменту якості від MasterCard

26 квітня 2018

"Пластик Карта" вкотре підтвердила відповідність системи менеджменту якості вимогам Card Quality Management та отримала відповідний сертифікат.

До списку

У квітні поточного року компанія "Пластик Карта" вкотре підтвердила відповідність впровадженої на підприємстві системи менеджменту якості вимогам Card Quality Management та отримала відповідний сертифікат.

Отриманий сертифікат дозволяє демонструвати та гарантувати партнерам компанії, що ТОВ "Підприємство "Пластик Карта" належним чином керує якістю своєї продукції, яка продається з брендом MasterCard, протягом усього її життєвого циклу.

"Для нас дуже важливо, щоб наш клієнт був упевнений в якості продукту, - зазначає Директор з якості ТОВ "Підприємство "Пластик Карта" Анна Мартьянова. - Наша компанія щорічно проходить як зовнішні, так і внутрішні аудити. Отримуючи подібні сертифікати, ми розуміємо, що відповідність якості наших карт усім стандартам міжнародних платіжних систем – це запорука успіху. Щоразу ми враховуємо всі рекомендації, вносимо коригування та намагаємося максимально покращити роботу та ефективність на всіх етапах життєвого циклу продукції".