смарт-карт рішення під ключ
UA

Банківська картка

Банківська картка - більше, ніж просто платіжний інструмент

Сучасні пластикові картки здатні надати масу привілеїв Вашим клієнтам. Адже на сьогодні вони являють собою багатофункціональний інструмент, який дозволяє не просто убезпечити особисті фінанси, але й зробити життя набагато комфортнішим.

Так, із зарплатної картки дуже легко можна зробити пропуск на місце роботи.

Додавши до картки електронний цифровий підпис, можна отримати інструмент електронної автентифікації в платіжних системах і державних структурах.

Інтегрувавши транспортний застосунок, можна перетворити картку на проїзний. А з підключенням соціальних програм картка стає надійним інструментом соціальної підтримки від держави.

На даний момент компанією "Пластик Карта" реалізовано безліч проектів з використанням додаткових застосунків на банківських картках.

Будь ласка, звертайтеся – наші фахівці з радістю поділяться наявними кейсами, розповівши про особливості та переваги інтеграції того чи іншого застосунку.

Приклади візуалізації

Індивідуальний колір

Ключова особливість дизайну цієї картки - якнайточніше відтворення бажаних відтінків. Використовується друк сумішевими фарбами, що найбільш точно передають відтінки необхідних кольорів та мають значно ширше кольорове охоплення, ніж стандартний тріадний повнокольоровий друк (CMYK).

В якості основи для ілюстрації обрано твір Е.Воргола, який активно використовував у своїй творчості техніку ситодруку для авторського тиражування власних робіт.

Приклади візуалізації

Кольоровий кант

Коли площині та лінія перетворюються в рух та в об’єм: в дизайні картки кольори її канту використано  для підкреслення графіки зображення.

На думку К. Малевича, твір якого став основою графічного дизайну цієї картки, робота кольору та площині - це найвища (від лат. supremus) стадія розвитку мистецтва живопису, яка «розриває» його з реальним світом.

Приклади візуалізації

Люмінесцент

Одним з найхарактерніших елементів дизайну цієї картки є використання люмінесцентних фарб.

Саме яскравий, світлоносний ефект люмінесценту найкращим чином підкреслює образ використаного зображення, що є графічною транскрипцією твору М.Приймаченко, яка в низці власних робіт успішно застосовувала флуоресцентні фарби.

Приклади візуалізації

3D-ефект

Друк на різних шарах пластику, а також використання металізованих шарів створюють враження багатовимірності зображення, сповнюючи дизайн цієї карти своєрідним 3D-ефектом.

Відчуття обсягу підкреслюється використанням скульптурного твору в якості ілюстрації. При цьому важливим елементом зображеної скульптури є сусальне золото, яке напрочуд добре відтворюється металізованим шаром картки.

Новини та публікації