смарт-карт рішення під ключ
UA

Безконтактні платіжні картки

Банківська картка для оплати в один дотик

Більше половини всіх повсякденних сплат припадає сьогодні на дрібні транзакції. Щоб зробити їх простішими та швидшими, банки та платіжні системи розробили і впровадили рішення, яке дозволяє здійснювати покупки в один дотик.

Це рішення - безконтактні платіжні картки, що дають можливість миттєво здійснювати оплату. При цьому картка весь час залишається в руках свого власника! Тоді як система забезпечує транзакцію одноразовим динамічним кодом, який гарантує унікальність оплати, не дозволяючи шахраям отримати інформацію про платіж, картку або її власника.

На сьогодні вже понад 5 мільйонів торгових точок по всій Україні активно використовують безконтактну технологію оплати.

У свою чергу компанія "Пластик Карта" активно сприяє розвиткові безконтактних технологій оплати, надаючи своїм клієнтам сучасні рішення MasterCard PayPass, Visa payWave та CPA Contactless для локальних платіжних систем.

Приклади візуалізації

Індивідуальний колір

Ключова особливість дизайну цієї картки - якнайточніше відтворення бажаних відтінків. Використовується друк сумішевими фарбами, що найбільш точно передають відтінки необхідних кольорів та мають значно ширше кольорове охоплення, ніж стандартний тріадний повнокольоровий друк (CMYK).

В якості основи для ілюстрації обрано твір Е.Воргола, який активно використовував у своїй творчості техніку ситодруку для авторського тиражування власних робіт.

Приклади візуалізації

Кольоровий кант

Коли площині та лінія перетворюються в рух та в об’єм: в дизайні картки кольори її канту використано  для підкреслення графіки зображення.

На думку К. Малевича, твір якого став основою графічного дизайну цієї картки, робота кольору та площині - це найвища (від лат. supremus) стадія розвитку мистецтва живопису, яка «розриває» його з реальним світом.

Приклади візуалізації

Люмінесцент

Одним з найхарактерніших елементів дизайну цієї картки є використання люмінесцентних фарб.

Саме яскравий, світлоносний ефект люмінесценту найкращим чином підкреслює образ використаного зображення, що є графічною транскрипцією твору М.Приймаченко, яка в низці власних робіт успішно застосовувала флуоресцентні фарби.

Приклади візуалізації

3D-ефект

Друк на різних шарах пластику, а також використання металізованих шарів створюють враження багатовимірності зображення, сповнюючи дизайн цієї карти своєрідним 3D-ефектом.

Відчуття обсягу підкреслюється використанням скульптурного твору в якості ілюстрації. При цьому важливим елементом зображеної скульптури є сусальне золото, яке напрочуд добре відтворюється металізованим шаром картки.