смарт-карт рішення під ключ
UA

Pectoral® OS

Pectoral ® OS (Операційна система "Пектораль")

З 2009 року українське підприємство "Пластик Карта" входить до вузького кола компаній у світі, сертифікованих міжнародними платіжними системами VISA International та Mastercard для виробництва EMV чіп-карт з власним програмним забезпеченням.

Випускаючи в Україні EMV-карти c чіп-модулем Pectoral®, підприємство "Пластик Карта" забезпечило вітчизняні банки суттєвими ринковими перевагами:

  •     можливість використання електронно-цифрового підпису
  •     виробництво як невеликих, так і масових тиражів
  •     пріоритетність виконання замовлень
  •     відсутність проблем у комунікаціях
  •     вигідні ціни

Сьогодні банківські установи можуть прямо в Україні, в безпосередній співпраці з виробником, здійснювати підготовку всього необхідного для випуску смарт-карт VISA EMV - на конфіденційній основі, уникаючи мовних і технічних проблем в комунікаціях. Це скорочує час реалізації проекту з випуску нового продукту та усуває багато труднощів при його впровадженні. Зокрема, зводиться до мінімуму час реакції розробника на вимоги замовника, спрощується контроль виконання оперативних завдань. Банк може замовляти тираж смарт-карт будь-якої кількості - забезпечуючи, тим самим, необхідну ринкові гнучкість. Важливим аспектом є і вигідні цінові пропозиції.

Нові можливості бізнесу: розвиток співпраці банку з ключовими клієнтами, надаючи їм можливість "нашарування" на масову платіжну систему додаткових сервісів: дисконтних програм і програм лояльності, передплачених послуг, обліку субсидій, пільг тощо.

Розробка смарт-карт в Україні дозволяє використовувати також і нові можливості вже впроваджених проектів - таких як електронно-цифровий підпис, соціальна карта, кобрендингові дисконтні програми та ін. У банків з'явилася також можливість оперативно здійснювати персоналізацію карт як для щоденних потреб, так і для масових замовлень у персобюро компанії.

Опанування даного продукту відповідає офіційним рекомендаціям банкам від міжнародних платіжних систем щодо впровадження EMV-карт, які забезпечують:

  •     більш високий захист від шахрайства;
  •     скорочення операційних витрат при транзакції в режимах оффлайн;
  •     використання нових можливостей (електронний гаманець, паливні програми та програми лояльності) для кастомізації роботи з клієнтами;
  •     нові канали застосування: мобільні телефони, інтерактивні цифрові телевізори та ін.

Унікальна перевага чип-модуля Pectoral серед EMV-карт - це можливість використання електронно-цифрового підпису, розробленого згідно з українським законодавством (ДСТУ 4145-2002), який може бути задіяний у системі «клієнт-банк», а також для електронного документообігу.

Розробляючи чіп-модуль Pectoral, компанія "Пластик Карта" виходила з потреб ринку у своєму унікальному продукті - який відповідає світовим стандартам і при цьому є географічно близьким, чуйним до локальних ринкових завдань. Адже подібно до того, як знаменита пектораль відображала весь різноманітний світ життя древніх скіфів, чіп-модуль "Пектораль" несе в собі сьогодні нову якість і нову цінність платіжних карт - відображаючи всі грані фінансового світу сучасної людини!

Приклади візуалізації

Індивідуальний колір

Ключова особливість дизайну цієї картки - якнайточніше відтворення бажаних відтінків. Використовується друк сумішевими фарбами, що найбільш точно передають відтінки необхідних кольорів та мають значно ширше кольорове охоплення, ніж стандартний тріадний повнокольоровий друк (CMYK).

В якості основи для ілюстрації обрано твір Е.Воргола, який активно використовував у своїй творчості техніку ситодруку для авторського тиражування власних робіт.

Приклади візуалізації

Кольоровий кант

Коли площині та лінія перетворюються в рух та в об’єм: в дизайні картки кольори її канту використано  для підкреслення графіки зображення.

На думку К. Малевича, твір якого став основою графічного дизайну цієї картки, робота кольору та площині - це найвища (від лат. supremus) стадія розвитку мистецтва живопису, яка «розриває» його з реальним світом.

Приклади візуалізації

Люмінесцент

Одним з найхарактерніших елементів дизайну цієї картки є використання люмінесцентних фарб.

Саме яскравий, світлоносний ефект люмінесценту найкращим чином підкреслює образ використаного зображення, що є графічною транскрипцією твору М.Приймаченко, яка в низці власних робіт успішно застосовувала флуоресцентні фарби.

Приклади візуалізації

3D-ефект

Друк на різних шарах пластику, а також використання металізованих шарів створюють враження багатовимірності зображення, сповнюючи дизайн цієї карти своєрідним 3D-ефектом.

Відчуття обсягу підкреслюється використанням скульптурного твору в якості ілюстрації. При цьому важливим елементом зображеної скульптури є сусальне золото, яке напрочуд добре відтворюється металізованим шаром картки.

Новини та публікації