смарт-карт рішення під ключ
UA

Про компанію

Ваш надійний партнер

Чи замислювалися Ви колись про те, наскільки велику роль у нашому сьогоднішньому житті відіграють пластикові картки? Чим Вам або Вашому бізнесові може бути корисний цей невеликий шматочок синтетичного полімеру?

Факт у тому, що абсолютній більшості з нас зараз уже навіть важко уявити своє життя без пластикових карток. Адже ми щодня використовуємо їх у найрізноманітніших ситуаціях: в транспорті, користуючись мобільним телефоном, проходячи через турнікети та розплачуючись в магазинах за одяг або продукти. Ми накопичуємо бонусні бали на дисконтних картках, даруємо сертифікати на покупки, підтверджуємо свою особистість за допомогою різних посвідчень тощо. Більше того, наша країна незабаром повністю замінить паперові паспорти на пластикові ID-картки, які вже успішно видаються наймолодшим громадянам України!

Компанія "Пластик Карта" – це провідний український виробник усіх видів сучасних пластикових карток, які так необхідні для повсякденного життя.

Наші продукти є частиною міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard. А наявний у нас повний цикл розробки – включно з виробництвом, персоналізацією та програмним забезпеченням – дозволяє нам створювати насправді унікальні рішення!

Ми знаємо, як маленький шматочок пластика перетворити на потужний інструмент зв'язку з Вашими споживачами, і завжди готові максимально підтримати Вас у розробці нових рішень.

Якщо у Вас виникли питання або Ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про компанію, наші продукти та інновації – будь ласка, звертайтеся. Будемо раді поспілкуватися!

Приклади візуалізації

Індивідуальний колір

Ключова особливість дизайну цієї картки - якнайточніше відтворення бажаних відтінків. Використовується друк сумішевими фарбами, що найбільш точно передають відтінки необхідних кольорів та мають значно ширше кольорове охоплення, ніж стандартний тріадний повнокольоровий друк (CMYK).

В якості основи для ілюстрації обрано твір Е.Воргола, який активно використовував у своїй творчості техніку ситодруку для авторського тиражування власних робіт.

Приклади візуалізації

Кольоровий кант

Коли площині та лінія перетворюються в рух та в об’єм: в дизайні картки кольори її канту використано  для підкреслення графіки зображення.

На думку К. Малевича, твір якого став основою графічного дизайну цієї картки, робота кольору та площині - це найвища (від лат. Supremus) стадія розвитку мистецтва живопису, яка «розриває» його з реальним світом.

Приклади візуалізації

Люмінесцент

Одним з найхарактерніших елементів дизайну цієї картки є використання люмінесцентних фарб.

Саме яскравий, світлоносний ефект люмінесценту найкращим чином підкреслює образ використаного зображення, що є графічною транскрипцією твору М.Приймаченко, яка в низці власних робіт успішно застосовувала флуоресцентні фарби.

Приклади візуалізації

3D-ефект

Друк на різних шарах пластику, а також використання металізованих шарів створюють враження багатовимірності зображення, сповнюючи дизайн цієї карти своєрідним 3D-ефектом.

Відчуття обсягу підкреслюється використанням скульптурного твору в якості ілюстрації. При цьому важливим елементом зображеної скульптури є сусальне золото, яке напрочуд добре відтворюється металізованим шаром картки.

Новини та публікації