смарт-карт рішення під ключ
UA

Новини

"Пластик Карта" - учасник Global Money Week (Ukraine) 2018

05 квітня 2018

Компанія "Пластик Карта" стала учасником Global Money Week 2018. В Україні глобальну ініціативу Child and Youth Finance International (CYFI) традиційно підтримав Національний банк України.

До списку

Компанія "Пластик Карта" стала учасником Global Money Week 2018. В Україні глобальну ініціативу Child and Youth Finance International (CYFI) традиційно підтримав Національний банк України.

Цього року Всесвітній тиждень грошей проходив під гаслом «Гроші мають значення». Головний банківський регулятор країни спільно з партнерами - проектом USAID «Трансформація фінансового сектора», Міністерством освіти та науки, ДВНЗ «Університет банківської справи», а також Фондом гарантування вкладів фізичних осіб - розробив насичену програму з фінансової освіти молоді й протягом тижня, з 12 по 18 березня активно приймав гостей у своїх стінах.

Серед ключових тем обговорень Global Money Week - переваги безготівкових розрахунків.

"На сьогодні cashless - одна з головних тенденцій сучасного фінансового ринку, - говорить комерційний директор "Пластик Карти" Олена Лютович. - Безготівкові розрахунки дозволяють суттєво заощадити час на проведення тої чи іншої операції. Крім того, використання безконтактних чіпових карток як тренду безготівкових платежів значно підвищує рівень фінансової безпеки держателя такої карти. Також важливо відзначити, що в рамках глобальної економіки безготівкові операції - це величезна економія витрат, насамперед для банків. Тому для нас як виробника пластикових карток важливо йти в ногу з часом, створюючи продукт, який затребуваний ринком.

У рамках заходу співробітники "Пластик Карти" розповідали школярам і студентам про особливості виробництва пластикових карток, знайомили з продуктами компанії. Також "Пластик Карта" спільно з національною платіжною системою «ПРОСТІР» презентувала промокарту, дизайн якої було розроблено спеціально для Global Money Week 2018.