смарт-карт рішення під ключ
UA

Новини

"Пластик Карта" разом з партнерами презентувала інноваційний браслет з біометрією на FinovateSpring 2018

11 липня 2018

На міжнародній виставці FinovateSpring 2018 у Сан-Франциско компанія «Пластик Карта» разом з партнерами презентуала інноваційний продукт - біометричний платіжний браслет MAWI Pay з технологією безконтактної оплати Mastercard.

До списку

8 травня на міжнародній виставці FinovateSpring 2018 у Сан-Франциско компанія «Пластик Карта» разом з партнерами - командою ПриватБанку та українського стартапу MAWI Solutions презентувала інноваційний продукт - біометричний платіжний браслет MAWI Pay з технологією безконтактної оплати Mastercard.

Новий сервіс дозволяє аутентифікувати власника браслета за допомогою електрокардіограми. Унікальність цього пристрою в тому, що лише власник браслета зможе їм розплатиться в торгових точках, а якщо він буде одягнений на руку іншої людини, «розумний» пристрій розпізнає це і відключить платіжну функцію.

- Ми провели безліч досліджень, аби бути впевненими, що ЕКГ унікальний біометричний ідентифікатор, а це означає, що крива, яку ви бачите на ЕКГ-запису (стрічці) унікальна для кожної людини. Наші алгоритми навчилися визначати з високою точністю людину всього за кількома ударам серця. На якість розпізнавання не впливають ані фізичні навантаження, ані зміни віку людини, ані стрес. Ми витратили більше року на те, щоб технологія була стійка до всіх перелічених вище факторів, а точність була порівнянна з точністю відбитку пальців та іншої біометрії, - розповідає СЕО MAWI Solutions Рон Фрідман.

В основі MAWI Pay браслета також використана операційна система PECTORAL, розроблена компанією «Пластик Карта».

- Починаючи з 2009 року «Пластик Карта» входить до вузького кола компаній в світі, які сертифіковані міжнародними платіжними системами VISA International і Mastercard для виробництва EMV чіп-карт з власним програмним забезпеченням, - говорить менеджер з розвитку бізнесу "Пластик Карти" Максим Комісаренко. - Використання ОС PECTORAL забезпечує більш високий захист від шахрайства, дозволяє скоротити час на проведення транзакцій, а також розширює можливості банків та інших фінансових організацій в сфері системи платежів.