смарт-карт рішення під ключ
UA

Новини

Співробітники "Пластик Карти" успішно пройшли протипожежні навчання

13 червня 2018

Співробітники компанії "Пластик Карта" успішно пройшли протипожежні навчання та отримали позитивну оцінку від керівництва Вишгородського підрозділу держслужби України

До списку

Співробітники компанії "Пластик Карта" успішно пройшли протипожежні навчання та отримали позитивну оцінку від керівництва Вишгородського підрозділу держслужби України з надзвичайних ситуацій у Київській області.

- Ми як провідний виробник всіх видів банківських пластикових карт піклуємося про безпеку на нашому підприємстві та уважно стежимо за тим, щоб відповідати всім нормам Кодексу цивільного захисту України, - говорить генеральний директор ТОВ "Підприємство "Пластик Карта" Костянтин Куклєв. - Тому частину робочого дня ми присвятили проведенню масштабних навчань з питань пожежної безпеки.

- Такі тренування є формою практичної підготовки керівників усіх рівнів і працівників компанії. Їхня основна мета - навчити наш кадровий склад правильно ідентифікувати початкову подію, а також бути готовим швидко й належним чином відреагувати в такій ситуації, - розповідає Начальник служби охорони праці Світлана Сокуренко. - Тут важливо досягти злагодженості в роботі чергової служби, керівного складу та персоналу при виникненні пожежі та її ліквідації. І тепер наші співробітники мають максимальний рівень як теоретичної, так і практичної підготовки в умовах надзвичайних ситуацій.