смарт-карт рішення під ключ
UA

Системи ідентифікації

Системи ідентифікації

Картки, що дозволяють ідентифікувати користувача, є сьогодні одним з найбільш перспективних напрямків, у яких працює компанія "Пластик Карта".

За допомогою ID-карток здійснюють допуск персоналу на режимні об'єкти, розраховують ефективність роботи співробітників, в автоматичному режимі обчислюють трудовитрати по кожному працівнику.

Використання технологій CIPURSE та Mifare дозволяє застосовувати ID-картки також і в програмах лояльності, враховувати вподобання покупця та його активності, пропонуючи для кожного споживача найбільш релевантні пропозиції.

Студентський квиток

Унікальний продукт на українському ринку - ідентифікаційна карта "Студентський квиток"

Унікальний продукт на українському ринку - ідентифікаційна картка "Студентський квиток". Це багатофункціональне рішення поєднує в собі як власне студентський квиток, так і повноцінну платіжну картку.

Більше того, інтегрувавши в "Студентський квиток" банківські функції, компанія "Пластик Карта" доповнила його також і транспортним застосунком – який дозволяє використовувати квиток і в якості проїзного.

Завдяки такому широкому функціоналові, "Студентський квиток" успішно використовується тисячами споживачів для отримання своїх стипендій, грошових переказів, розрахунків у магазинах, покупок товарів через Інтернет тощо.

Крім усього іншого, "Квиток" одночасно є також карткою допуску студента до навчального закладу. Таким чином, відповідальні співробітники ВНЗ у будь-який час можуть отримати інформацію про відвідування того чи іншого студента, а в разі втрати документа - негайного його заблокувати.

Даний проект активно підтримали чимало ВНЗ країни, а українські банки спільно з компанією "Пластик Карта" - успішно реалізували його на практиці.

Приклади візуалізації

Індивідуальний колір

Ключова особливість дизайну цієї картки - якнайточніше відтворення бажаних відтінків. Використовується друк сумішевими фарбами, що найбільш точно передають відтінки необхідних кольорів та мають значно ширше кольорове охоплення, ніж стандартний тріадний повнокольоровий друк (CMYK).

В якості основи для ілюстрації обрано твір Е.Воргола, який активно використовував у своїй творчості техніку ситодруку для авторського тиражування власних робіт.

Приклади візуалізації

Кольоровий кант

Коли площині та лінія перетворюються в рух та в об’єм: в дизайні картки кольори її канту використано  для підкреслення графіки зображення.

На думку К. Малевича, твір якого став основою графічного дизайну цієї картки, робота кольору та площині - це найвища (від лат. supremus) стадія розвитку мистецтва живопису, яка «розриває» його з реальним світом.

Приклади візуалізації

Люмінесцент

Одним з найхарактерніших елементів дизайну цієї картки є використання люмінесцентних фарб.

Саме яскравий, світлоносний ефект люмінесценту найкращим чином підкреслює образ використаного зображення, що є графічною транскрипцією твору М.Приймаченко, яка в низці власних робіт успішно застосовувала флуоресцентні фарби.

Приклади візуалізації

3D-ефект

Друк на різних шарах пластику, а також використання металізованих шарів створюють враження багатовимірності зображення, сповнюючи дизайн цієї карти своєрідним 3D-ефектом.

Відчуття обсягу підкреслюється використанням скульптурного твору в якості ілюстрації. При цьому важливим елементом зображеної скульптури є сусальне золото, яке напрочуд добре відтворюється металізованим шаром картки.

Новини та публікації