смарт-карт рішення під ключ
UA

Телеком

Мобільні рішення

Виробництво пакетів передплаченого зв'язку для GSM-операторів, а також SIM-карток з власною операційною системою - є одним з ключових напрямків роботи компанії "Пластик Карта".

На сьогодні ми активно розвиваємо співпрацю у справі виготовлення SIM-карток як з найбільшими українськими, так і з провідними світовими GSM-операторами.

GSM – картки

Виробничі потужності компанії "Пластик Карта" дозволяють виробляти SIM-карти всіх форматів –
від повнорозмірних до micro-SIM і nano-SIM.

Мільярди людей по всій планеті спілкуються сьогодні за допомогою мобільних телефонів. Однак далеко не всі з них знають, що сучасна SIM-картка - це ще й доступ до особистого рахунку, можливість зручно зберігати контакти, дізнаватися точний час, залишок на рахунку і безліч інших корисних функцій.

На даний момент існують SIM-картки різних стандартів, з різним обсягом пам'яті та функціональністю. Зокрема, в процесі виробництва на них можуть встановлюватися додаткові програми, такі як STK-меню, MobileID та ін.

 

 

Більше того, з кожним роком картки поступово зменшуються в розмірах - розширюючи при цьому свою функціональність і сумісність.

Виробничі потужності компанії "Пластик Карта" дозволяють не тільки виробляти SIM-картки всіх форматів (від повнорозмірних до micro-SIM та nano-SIM), але також і здійснювати збирання оригінальних стартових пакетів, розробляти та впроваджувати для них дизайнерську упаковку тощо.

Приклади візуалізації

Індивідуальний колір

Ключова особливість дизайну цієї картки - якнайточніше відтворення бажаних відтінків. Використовується друк сумішевими фарбами, що найбільш точно передають відтінки необхідних кольорів та мають значно ширше кольорове охоплення, ніж стандартний тріадний повнокольоровий друк (CMYK).

В якості основи для ілюстрації обрано твір Е.Воргола, який активно використовував у своїй творчості техніку ситодруку для авторського тиражування власних робіт.

Приклади візуалізації

Кольоровий кант

Коли площині та лінія перетворюються в рух та в об’єм: в дизайні картки кольори її канту використано  для підкреслення графіки зображення.

На думку К. Малевича, твір якого став основою графічного дизайну цієї картки, робота кольору та площині - це найвища (від лат. supremus) стадія розвитку мистецтва живопису, яка «розриває» його з реальним світом.

Приклади візуалізації

Люмінесцент

Одним з найхарактерніших елементів дизайну цієї картки є використання люмінесцентних фарб.

Саме яскравий, світлоносний ефект люмінесценту найкращим чином підкреслює образ використаного зображення, що є графічною транскрипцією твору М.Приймаченко, яка в низці власних робіт успішно застосовувала флуоресцентні фарби.

Приклади візуалізації

3D-ефект

Друк на різних шарах пластику, а також використання металізованих шарів створюють враження багатовимірності зображення, сповнюючи дизайн цієї карти своєрідним 3D-ефектом.

Відчуття обсягу підкреслюється використанням скульптурного твору в якості ілюстрації. При цьому важливим елементом зображеної скульптури є сусальне золото, яке напрочуд добре відтворюється металізованим шаром картки.

Новини та публікації