смарт-карт рішення під ключ
UA

Транспорт

Транспортні картки

Мільйони людей щодня використовують проїзні, виготовлені компанією "Пластик Карта".

Cьогодні транспортні картки - це найзручніший та найшвидший спосіб оплати проїзду. Вони рятують від потреби стояти в чергах, аби купити жетон у метро, чи шукати дрібну купюру для проїзду в наземному транспорті. Більше того, PrePay-застосунки та програми лояльності дозволяють також і суттєво заощадити на проїзді.

При цьому найважливішою перевагою транспортних карток для оператора є актуальна та достовірна інформація щодо пікових навантажень на транспортних потоках, яку він отримує завдяки цьому інструментові.

Крім того, спільні соціальні програми держави і транспортних компаній дають можливість підраховувати за допомогою транспортних карток проїзд пільгових верств населення і проводити по ним відповідні взаєморозрахунки.

Картка львів'янина

Ідентифікаційна карта + повноцінний платіжний інструмент

У 2015 році міська влада Львова презентувала грандіозний проект під назвою "Картка львів'янина". Дана ініціатива стала частиною ще більш масштабного проекту електронного урядування, котрий планомірно реалізується в столиці Західної України. 

Завдяки реалізації даного проекту користувачі "Картки львів'янина" отримують спеціальні умови в торговельних мережах міста, медичних, освітніх та культурних установах, а також при оплаті комунальних послуг. Зокрема, городяни, які користуються пільгами, мають можливість купувати ліки за нижчими цінами та отримувати суттєві знижки в магазинах.

Сьогодні "Карта львів'янина" - це сучасна соціальна банківська платіжна ID-картка, що відрізняється своїм ексклюзивним дизайном і безсумнівними перевагами для власників.

Цю унікальну картку було створено компанією "Пластик Карта" спільно з "Ощадбанком", завдяки чому вона поєднує в собі ідентифікаційну картку з повноцінним платіжним інструментом.

Приклади візуалізації

Індивідуальний колір

Ключова особливість дизайну цієї картки - якнайточніше відтворення бажаних відтінків. Використовується друк сумішевими фарбами, що найбільш точно передають відтінки необхідних кольорів та мають значно ширше кольорове охоплення, ніж стандартний тріадний повнокольоровий друк (CMYK).

В якості основи для ілюстрації обрано твір Е.Воргола, який активно використовував у своїй творчості техніку ситодруку для авторського тиражування власних робіт.

Приклади візуалізації

Кольоровий кант

Коли площині та лінія перетворюються в рух та в об’єм: в дизайні картки кольори її канту використано  для підкреслення графіки зображення.

На думку К. Малевича, твір якого став основою графічного дизайну цієї картки, робота кольору та площині - це найвища (від лат. supremus) стадія розвитку мистецтва живопису, яка «розриває» його з реальним світом.

Приклади візуалізації

Люмінесцент

Одним з найхарактерніших елементів дизайну цієї картки є використання люмінесцентних фарб.

Саме яскравий, світлоносний ефект люмінесценту найкращим чином підкреслює образ використаного зображення, що є графічною транскрипцією твору М.Приймаченко, яка в низці власних робіт успішно застосовувала флуоресцентні фарби.

Приклади візуалізації

3D-ефект

Друк на різних шарах пластику, а також використання металізованих шарів створюють враження багатовимірності зображення, сповнюючи дизайн цієї карти своєрідним 3D-ефектом.

Відчуття обсягу підкреслюється використанням скульптурного твору в якості ілюстрації. При цьому важливим елементом зображеної скульптури є сусальне золото, яке напрочуд добре відтворюється металізованим шаром картки.

Новини та публікації